Birzamanlar Yayıncılık


Geçmişimizin kültürel mozaiği

Garanti ve İade Koşulları

 

Siparişim darbeli / defolu çıktı, ne yapmalıyım?

Siparişiniz  size hasarlı olarak ulaştıysa kolinizi yanında açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Ürünü teslim alırken paketi teslim aldığınıza dair attığınız imza, aynı zamanda ürünü hasarsız ve doğru olarak teslim aldığınıza dair atılan bir imzadır. Bu durumda kargo şirketi görevini tamamlamış sayılacaktır. Bu sebeple kargo firmasına ait kurye kapıdayken paketi açıp kontrol ediniz. Yanlış veya eksik ürün, kırık, hasarlı gibi iadeler kurye kapınızdayken tutanak tutulduğu takdirde kabul edilecektir. Böyle bir durum varsa kargo görevlisine zabıt tutturarak ürünü teslim almayınız. Hasar tutanağıyla birlikte ürünü bize ödemeli olarak geri gönderiniz.

Bu gibi iadelerden sonra bize e-posta veya telefonla durumu ayrıntılı olarak bildirmenizi rica ederiz. Ürün iadeniz onaylandıktan sonra gerekli işlem yapılacaktır.

 

İade Koşulları ve İade Talep Formu

www.birzamanlaryayincilik.com web sitesinden aldığınız ürünler, firmamızın garantisi altındadır. Özel siparişler dışında sitemizden aldığınız hazır ürünü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

• Hasar tespiti yapılmamış özel sipariş ürünler ile faturasız ve kutusuz ürünlerde iade yapılamamaktadır.

• İade etmek istediğiniz ürünü göndermeden önce www.birzamanlaryayincilik.com adresine e-posta göndererek veya telefonla durumu ayrıntılı olarak bildirmeniz gerekmektedir.

 

İade Şartları:

• İadeler mutlak surette ürünün orijinal kutusu ya da ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

• Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örneğin yeniden kapatılamaz, yırtık, vs.) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, monte edilmiş / kurulmuş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

• İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sizdeki tüm kopyaları ile faturanın ve irsaliyenin aslını göndermeniz gerekmektedir.

• İade etmek istediğiniz ürünler için kargo ücreti size ait olacaktır.

 

İade İşlemleri:

İadesini yaptığınız ürünler bize ulaştığında kargo görevlisinin yanında ürünün hasar görüp görmediği ve iade kurallarına uyulup uyulmadığı kontrol edilir. İade şartlarına aykırı bir durum tespit edilirse tutanak tutturularak iade kabul edilmez. İade şartlarına uygun durum söz konusu ise iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında yasal süre olan 10 (on) iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre www.birzamanlaryayincilik.com 'un iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

Yadigâr

Yayın Kataloğu

Katalog

Sahaf: Eski ve Nadir Yayınlar

Sahaf

Özel Avantajlı Setler

Bundle

AYNI GÜN KARGO

Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

+90 (212) 247 19 07

GARANTİ

İade ve değiştirme garantisi

GÜVENLİK

128 bit SSL şifreleme ile daha güvenli alışveriş

E-bültenimize kaydolun