Birzamanlar Yayıncılık


Geçmişimizin kültürel mozaiği

Sık Sorulan Sorular

 

Nasıl sipariş veririm?
Beğendiğiniz ürünü "Sepete ekle" linkini kullanarak sepetinize ekledikten sonra alışverişinize devam edebilir ya da alışverişinizi bitirip yönlendirmeleri takip ederek ödeme sayfasına geçebilirsiniz.

Ödeme şekilleri nelerdir?
Web sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde kredi kartı ödemesini ya da nakit indiriminden faydalanmak için banka havalesini kullanabilirsiniz.

Kredi kartı ile alışveriş güvenli midir?
Web sitemizde alışveriş sürecindeki tüm işlemlerinizdeki bilgileriniz 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) ile şifrelenmektedir. Ek olarak kredi kartı bilgileriniz doğrudan bankaya gönderilmekte ve kesinlikle sistemimizde tutulmamaktadır.

Kişisel bilgilerim koruma altında mı?
Evet, kişisel bilgileriniz hiç kimseyle paylaşılmaz. E-posta adresiniz sizin rızanız olmadan hiçbir şahıs ya da kuruluşla paylaşılmaz, pazarlama faaliyetlerinde kullanılmaz, kiralanmaz, satılmaz.

İade ve değişim
www.birzamanlaryayincilik.com web sitesi tüketici haklarına uymakta ve bunları gözetmektedir. Satın aldığınız ürünün ambalajının açılmaması, tekrar satılabilirlik özelliğinin korunması, ürünün hasar görmemiş olması durumunda iade ya da değişim gerçekleşebilir. İade veya değişim durumlarında kargo ödemesi tarafınıza ait olacaktır. Özel siparişlerinizde ürün iade alınamamaktadır.

Kişisel bilgilerim değişirse
Kişisel bilgileriniz (adres, telefon, e-posta, vb.) değişirse değişiklikleri sitemize üyelik bilgilerinizle giriş yaparak kendiniz güncelleyebilir veya değişiklikleri belirten bir mesajı info@birzamanlaryayincilik.com adresine gönderebilirsiniz.

Aynı ürünleri mağazanızdan da alabilir miyiz?
Evet, alabilirsiniz. Ancak web sitemizde gördüğünüz bir ürün mağazamızda olmayabilir. Web sitemizde ve mağazalarımızda bulunan ürünlerimiz stoklarla sınırlıdır. Mağazalarımızla irtibata geçerek ilgili ürünlerle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Ürünüm ne zaman kargoya verilir?
Siparişiniz, ödemenin tamamlanmasını takiben (kredi kartı ile ilgili ödemelerde aynı iş günü, ödemeyi havale veya EFT ile yapmanız durumunda ise transfer bilgileri tarafımıza ulaştıktan itibaren) 3 (üç) ila 10 (on) iş günü içerisinde kargoya verilir. Tatil günlerinde vereceğiniz siparişleriniz, bu koşullara ek olarak siparişinizi izleyen ilk iş günü işleme alınacaktır. Kargo firmalarının ürününüzü teslim etme süresi ise kargo firmasının vermiş olduğu taahhüde bağlı olarak 1-3 iş günü arasında değişebilmektedir.

Yadigâr

Yayın Kataloğu

Katalog

Sahaf: Eski ve Nadir Yayınlar

Sahaf

Özel Avantajlı Setler

Bundle

AYNI GÜN KARGO

Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

+90 (212) 247 19 07

GARANTİ

İade ve değiştirme garantisi

GÜVENLİK

128 bit SSL şifreleme ile daha güvenli alışveriş

E-bültenimize kaydolun